-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Авторський нагляд на об'єкті «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А»
Тендер Prozorro UA-2025-08-19-007626-a
Завершена
2 557 860.00
UAH з ПДВ
Номер:
6ff7f2b166614d7f97a15b90f3ae49f8
Внутрішній номер закупівлі:
26179472
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-19-007626-a
Замовник:
Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22863747
-
Адреса:
01021, Україна, м. Київ, Київ, Кловський узвіз, 13А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА +380442543212 turubarova@endocenter.com.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до статті 11 Закону України «Про архітектурну діяльність» під час будівництва об'єкта архітектури здійснюється авторський та технічний нагляд. Авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими ними особами. Авторський нагляд здійснюється відповідно до законодавства та договору із замовником. Відповідно до пункту 2 Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об'єкта архітектури, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 11.07.2011 № 903, авторський нагляд здійснюється архітектором - автором проекту об'єкта архітектури, іншими розробниками затвердженого проекту або уповноваженими особами (далі - генеральний проектувальник) відповідно до законодавства та договору із замовником (забудовником) протягом усього періоду будівництва і передбачає контроль за відповідністю будівельно-монтажних робіт проекту. Пунктом 3.2.2. ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 «Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом» визначено, що договір на здійснення авторського нагляду – документ, який регулює взаємовідносини між генеральним проектувальником (проектувальником) і замовником, установлює їх права і обов'язки щодо здійснення авторського нагляду під час будівництва. Автором затвердженої проектної документації «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А» є ТОВ «Консалтинг-Буд». Враховуючи викладене, Державне некомерцйне підприємство «Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України» може укласти договір на здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А» лише з розробником проектної документації - ТОВ «Консалтинг-Буд». Згідно з положеннями пп.5 п.13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 (далі - Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків, а саме: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Документальним підтвердженням відсутності конкуренції з технічних причин є: - Експертний звіт (позитивний) щодо розгляду проектної документації на будівництво за проектом «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А»; - Закон України «Про архітектурну діяльність»; - Постанова Кабінету Міністрів України від 11.07.2011 № 903 «Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури»; - ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 «Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом».
Очікувана вартість:
2 557 860.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Авторський нагляд на об'єкті «Реконструкція будівлі та споруд Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 13-А»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Консалтинг-Буд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34531842
-
Контактна особа:
Кожушко Любомира 380937453680
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. Богдана Хмельницького
Ціна пропозиції
2 557 860.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.08.2025 14:37
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc92a4c9f59c4746938dff9a76c53727
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-19-007626-a-c1
Постачальник:
ТОВ "Консалтинг-Буд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34531842
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вул. Богдана Хмельницького
Номер договору:
134/2025/ЕЦ
Сума договору:
2 557 860.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 131 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2025 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
19.08.2025 00:00
Статус:
Підписаний