• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (1 – 5 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)

Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком: 1) документів про освіту, записів в трудових книжках, які можуть бути складені українською та/або російською мовами; 2) документального підтвердження відсутності у санкційному списку Європейського Союзу, яке надається шляхом формування .pdf файлу на сайті https://www.sanctionsmap.eu/#/main, складене англійською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.

Торги не відбулися

1 031 401 566.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 157 007.83 UAH
Номер: ffda5c5d214c434fa424cdc8544b575f
Внутрішній номер закупівлі: 24766185
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-03-19-014106-a   
Замовник: Державне некомерційне підприємство "Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров'я України"
Контактна особа: ТУРУБАРОВА ОЛЕНА ВАЛЕНТИНІВНА +380442543212 turubarova@endocenter.com.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 031 401 566.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.03.2025 20:03 - 07.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.03.2025 20:03 - 10.04.2025 00:00
Аукціон: 10.04.2025 15:14 - 10.04.2025 15:49
Період кваліфікації: 10.04.2025 15:49 - 10.07.2025 18:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 031 401 566.00 Капітальний ремонт частини приміщень Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України за адресою: Кловський узвіз 13-А у Печерському районі м. Києва (1 – 5 поверхи) (Код ДК 021:2015 - 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»)