-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової...×-
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату
- ID: UA-2026-09-03-002175-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275632
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарн...×-
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт санітарної кімнати 1 поверху блоку В (біля харчоблоку)
- ID: UA-2026-09-03-001965-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30275422
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт ванної кі...×-
ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт ванної кімнати 3 поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату та поточний ремонт ганку із пандусом головного корпусу Козелецького геріатричного пансіонатуза адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с. Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1)
- ID: UA-2025-09-26-000509-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26564065
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (ремонт душової кімнати)- ID: UA-2025-05-22-011301-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25386180
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45260000 - 7 – Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (поточний ремон...×-
45260000 - 7 – Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (поточний ремонт покрівлі будівлі центрального корпусу блоку В Козелецького геріатричного пансіонату)
- ID: UA-2024-08-20-010733-a
- Дата створення : 20.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22363749
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (поточний ремонт баку водонапірної башти К...×-
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (поточний ремонт баку водонапірної башти Козелецького геріатричного пансіонату)
- ID: UA-2024-08-16-003269-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22333011
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи. Поточний ремонт по...×-
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи. Поточний ремонт покрівлі будівлі центрального корпусу Козелецького геріатричного пансіонату.
- ID: UA-2024-05-16-007083-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21576806
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45410000-4 Штукатурні роботи- ID: UA-2023-08-31-000988-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18823749
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45410000-4 Штукатурні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2023-08-31-000739-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18823495
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 - Електромонтажні роботи- ID: UA-2023-04-27-004570-a
- Дата створення : 27.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17600406
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 - Електромонтажні роботи- ID: UA-2023-04-26-011340-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17594066
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45520000-8 - Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт- ID: UA-2023-04-19-003374-a
- Дата створення : 19.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17526864
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду блоку "А" Козелецького гер...×-
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2023-01-31-000405-a
- Дата створення : 31.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16787196
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козе...×-
Капітальний ремонт приміщень та коридору ІІ під’їзду 3-го поверху блоку "А" Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с. Часнівці, вул. Братів Гжицьких, 1 (код за ЄЗС ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2022-11-10-003154-a
- Дата створення : 10.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15825352
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт(роботи екскаватора)- ID: UA-2021-12-24-010879-c
- Дата створення : 24.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13435405
Козелецький геріатричний пансіонат ЄДРПОУ: 03189953ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -