• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт ванної кімнати 3 поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату та поточний ремонт ганку із пандусом головного корпусу Козелецького геріатричного пансіонатуза адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с. Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1)

Завершена

479 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a1ada07cd1d74ff88841cda08a4969a6
Внутрішній номер закупівлі: 26564065
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-26-000509-a   
Замовник: Козелецький геріатричний пансіонат
Контактна особа: Ольга Гламазда +380680678030 kozpanst2@gmail.com http://gpkozelec.cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 479 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.09.2025 08:52 - 02.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 26.09.2025 08:52 - 05.10.2025 00:00
Аукціон: з 06.10.2025 13:00
Період кваліфікації: 05.10.2025 00:00 - 06.10.2025 10:47
Період завантаження договору: 12.10.2025 00:00 - 22.10.2025 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴231 000.00 Поточний ремонт ванної кімнати 3 поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату за адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1 (код ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»
  • Лот №2 ₴248 000.00 : Поточний ремонт ганку із пандусом головного корпусу Козелецького геріатричного пансіонатуза адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с.Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1 (код ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт»