• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт ванної кімнати 3 поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату та поточний ремонт ганку із пандусом головного корпусу Козелецького геріатричного пансіонатуза адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с. Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1)

Оголошено тендер

479 000.00 UAH
Номер: c5137285586744efbb04facff9ec9d37
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-25-010471-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Козелецький геріатричний пансіонат
Замовник: Козелецький геріатричний пансіонат
Очікувана вартість: 479 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт ванної кімнати 3 поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату та поточний ремонт ганку із пандусом головного корпусу Козелецького геріатричного пансіонатуза адресою: Чернігівська обл., Козелецький р-н.,с. Часнівці, вул.Братів Гжицьких, 1)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.09.2025 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3000 - Соціальний захист та соціальне забезпечення
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернігівська
Сума479 000.00 UAH