• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

329 231.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
10
год
16
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e76a9cddbc8645278b72390d1059845c
Внутрішній номер закупівлі: 30275632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-002175-a   
Замовник: Козелецький геріатричний пансіонат
Контактна особа: Ольга Гламазда +380680678030 kozpanst2@gmail.com http://gpkozelec.cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 329 231.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 10:12 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 10:12 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 10:12 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:57

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴329 231.00 ДК 021:2015: 45000000-7 «Будівельні роботи та поточний ремонт». (Поточний ремонт душової кімнати 2-го поверху блоку В Козелецького геріатричного пансіонату