-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопо...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопостачання в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі)
- ID: UA-2026-08-28-003628-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223063
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
- ID: UA-2026-08-25-003669-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30181076
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшла 21 година
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Послуги з поточног...×-
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (Послуги з поточного ремонту (улаштування фундаментів під генератори та бетонних підлог) комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3)
- ID: UA-2026-08-17-009577-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106436
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опален...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опалення в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
- ID: UA-2026-08-13-012024-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081954
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Послуги сантехнічних робіт частини п...×-
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Послуги сантехнічних робіт частини приміщення лікувального корпусу №1 Комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3), договір ЦПХ
- ID: UA-2026-05-19-013497-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29274164
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуги з електромонтажних робіт частини приміщення...×-
45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуги з електромонтажних робіт частини приміщення лікувального корпусу №1 Комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3), договір ЦПХ
- ID: UA-2026-05-19-006611-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29267278
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт частини приміщення 2 поверху будівл...×-
45430000-0 Покривання підлоги та стін (Поточний ремонт частини приміщення 2 поверху будівлі поліклініки комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3)
- ID: UA-2026-04-03-011303-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823248
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт операційної на 5-му поверсі...×-
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт операційної на 5-му поверсі корпусу №1 КНП "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м.Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 )
- ID: UA-2026-04-03-011166-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28823113
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт холу 1-го поверху будівлі "Б"...×-
45440000-3 Фарбування та скління (Поточний ремонт холу 1-го поверху будівлі "Б" Комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Віктора Косенка, 1)
- ID: UA-2026-02-24-013392-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28414572
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт автономного джерела резервного живлення для збільшення потужності резер...×-
Капітальний ремонт автономного джерела резервного живлення для збільшення потужності резерву будівлі комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Віктора Косенка, 1
- ID: UA-2025-12-26-010873-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27782867
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт автономного джерела резервного живлення для збільшення потужності резер...×-
Капітальний ремонт автономного джерела резервного живлення для збільшення потужності резерву будівлі лабораторії комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
- ID: UA-2025-12-26-009812-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27781807
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна кл...×-
Реконструкція приймального відділення комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Житомирської обласної ради по вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі (коригування)
- ID: UA-2025-12-24-003605-a
- Дата створення : 24.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27739147
Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф Гербачевського" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція системи киснепостачання корпусу №1 комунального некомерційного підприємства...×-
«Реконструкція системи киснепостачання корпусу №1 комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради» за адресою: м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3»
- ID: UA-2025-09-16-007689-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26447342
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по об'єкту: "Поточний ремонт зовнішньої мережі каналізації комунального...×-
Послуги по об'єкту: "Поточний ремонт зовнішньої мережі каналізації комунального некомерційного підприємства "Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради по вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі"
- ID: UA-2025-08-06-009519-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26069813
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу кондиціонерів- ID: UA-2025-05-29-010374-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25456436
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01991406ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -