-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опалення в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
Тендер Prozorro UA-2026-08-13-012024-a
Завершена
378 104.71
UAH без ПДВ
Номер:
2525d81a28254d72a3695db233883dd1
Внутрішній номер закупівлі:
30081954
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-13-012024-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
378 104.71 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.08.2026 17:00 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2026 17:00 - 21.08.2026 09:00
Аукціон:
з 24.08.2026 12:44
Період кваліфікації:
21.08.2026 09:00 - 27.08.2026 16:54
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴378 104.71 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опалення в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)