• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опалення в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)

Оголошено тендер

453 725.65 UAH
Номер: 3c02f393f52c45ee965c036fe9ce7efd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-014351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Очікувана вартість: 453 725.65 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводу опалення в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.08.2026 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума453 725.65 UAH