-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
Тендер Prozorro UA-2026-08-25-003669-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов робочий день
222 403.83
UAH без ПДВ
Номер:
b0732382932b42eca45d3550412bfdaf
Внутрішній номер закупівлі:
30181076
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-25-003669-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
222 403.83 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.08.2026 11:18 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2026 11:18 - 02.09.2026 09:00
Аукціон:
з 03.09.2026 11:40
Період кваліфікації:
з 02.09.2026 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴222 403.83 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)