-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
Оголошено тендер
266 884.59
UAH
Номер:
4c1d10e745cd45579a76e4b6c302804b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-25-003891-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
266 884.59 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт вузла обліку води в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомир)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.08.2026 10:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума266 884.59 UAH