• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопостачання в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 05.09.26 09:00)

247 019.64 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
09
год
13
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f893088ceaa245c38c34c11f75c7ac74
Внутрішній номер закупівлі: 30223063
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-28-003628-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
Контактна особа: Сорокун Оксана Вікторівна +380996673110 zakupkazttender@gmail.com https://zhokl.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 247 019.64 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.08.2026 11:31 - 02.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2026 11:31 - 05.09.2026 09:00
Період оскарження: 28.08.2026 11:31 - 02.09.2026 00:00
Аукціон: з 07.09.2026 13:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴247 019.64 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопостачання в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі)