-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопостачання в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі)
Оголошено тендер
296 423.57
UAH
Номер:
2fd5fc61cd1a4fd3813efe43b197c0a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-004258-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991406
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Червоного Хреста, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
296 423.57 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Поточний ремонт трубопроводів водопостачання в будівлі лікувального корпусу № 1 Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, за адресою вул. Червоного Хреста, 3 в м. Житомирі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.08.2026 11:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описабо кошти НСЗУ
Сума296 423.57 UAH