-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий панельний тип 22 1000х500 мм, радіатор сталевий панельний тип 22 1200х60...×-
Радіатор сталевий панельний тип 22 1000х500 мм, радіатор сталевий панельний тип 22 1200х600 мм
- ID: UA-2026-09-01-000391-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30247313
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального оп...×-
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
- ID: UA-2025-02-19-007179-a
- Дата створення : 19.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24478462
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального оп...×-
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.
- ID: UA-2025-02-05-011794-a
- Дата створення : 05.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24322816
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального оп...×-
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.
- ID: UA-2025-02-04-004875-a
- Дата створення : 04.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24298004
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обичайка зовнішня в комплекті до котла- ID: UA-2024-09-23-007934-a
- Дата створення : 23.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22670201
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрод розпалу 0.915.015 (різьблення 17мм) для котла Колві; П'єзовоспалювач SIT тон...×-
Електрод розпалу 0.915.015 (різьблення 17мм) для котла Колві; П'єзовоспалювач SIT тонкий 0.073.953 для клапана 630 для котла Колві; Провід HV п'єзо длина 600мм до електроду на різьбленні
- ID: UA-2024-07-16-000900-a
- Дата створення : 16.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22076088
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котел Рівнотерм 64кВт- ID: UA-2023-06-01-013462-a
- Дата створення : 01.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17967778
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор 22- ID: UA-2021-12-14-000123-a
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13093787
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Автоматика до котла газового- ID: UA-2021-11-18-000314-b
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12545337
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котел газовий димохідний- ID: UA-2021-11-18-000179-b
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12544842
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Колісники- ID: UA-2021-10-20-006071-a
- Дата створення : 20.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12052962
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі- ID: UA-2020-11-13-014338-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7201675
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ЄДРПОУ: 41495536ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -