-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.
Тендер Prozorro UA-2025-02-05-011794-a
Торги не відбулися
170 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 854.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 854.50 UAH
Номер:
6ebc5a314c6648d2958eda49c608048e
Внутрішній номер закупівлі:
24322816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-05-011794-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бенько Юлія Євгеніївна 380950961440 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2025 15:08 - 10.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2025 15:08 - 13.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 900.00 Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.