-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
Тендер Prozorro UA-2025-02-19-007179-a
Завершена
170 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
19c5256932d94d368c14ed8ca139953a
Внутрішній номер закупівлі:
24478462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-19-007179-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бенько Юлія Євгеніївна 380950961440 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Відділом освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2025-02-05-011794-a.
13.02.2025 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається (ID оголошення - UA-P-2025-02-05-012967-a).
Очікувана вартість:
170 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Котел газовий Люкс АОГВ-96
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Тарасенко Наталія Віктоівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909016822
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Шевчука, 25/4
Ціна пропозиції
170 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2025 13:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c83700bf86a64b19b58e2d98cc059da9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-02-19-007179-a-c1
Постачальник:
ФОП Тарасенко Наталія Віктоівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2909016822
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Шевчука, 25/4
Номер договору:
23
Сума договору:
170 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Котел газовий Люкс АОГВ-96: 85 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
19.02.2025 10:00
Статус:
Підписаний