-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.
Тендер Prozorro UA-2025-02-04-004875-a
Торги не відбулися
170 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 854.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 854.50 UAH
Номер:
3345a03846ab456394009c38449f9b03
Внутрішній номер закупівлі:
24298004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-04-004875-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41495536
-
Адреса:
57453, Україна, Миколаївська область, Миколаївський район с. Коблеве, вулиця Одеська, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бенько Юлія Євгеніївна 380950961440 osvita.koblevo_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
170 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2025 11:19 - 09.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2025 11:19 - 12.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c13ed02b35eb4086973c46fabe4c6652
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Необхідною передумовою здійснення закупівель є їхнє планування. Відповідно до статті 4 Закону заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Річний план та зміни до нього безоплатно оприлюднюються Замовником в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього. Частиною 2 статті 4 Закону визначено інформацію, яка повинна міститися в річному плані, зокрема «5) вид закупівлі та орієнтовний початок проведення».
Заповнення річного плану в електронній системі закупівель здійснюється відповідно до технічної реалізації.
При оприлюдненні річного плану по Закупівлі у електронному полі «орієнтовний початок» уповноваженою особою було зазначено «січень 2025» замість «лютий 2025» та накладено КЕП уповноваженої особи.
Відповідно до абзацу 3 пункту 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки № 1082 від 11.06.2020, «…Після внесення інформації в електронні поля, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи…».
Фактично Закупівля товару здійснюється у лютому 2025р., але вже технічно неможливо внести зміни у рядок плану закупівлі та виправити помилку, так як на електронному майданчику Прозорро Е Тендер (E Tender) Замовник має можливість вносити зміни в план тільки у статусі "Чернетка" або "Запланований".
Зазначені порушення частини 2 статті 4 Закону на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Період оскарження:
05.02.2025 14:07 - 16.02.2025 00:00
Дата опублікування:
05.02.2025 14:07
Дата виконання:
16.02.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴170 900.00 Котли газові за кодом ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі.