-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрофіль- ID: UA-2026-07-09-008593-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775369
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопрофіль- ID: UA-2026-06-30-004212-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29687391
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби профільні- ID: UA-2026-06-22-009360-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29611012
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Маяк штукатурний- ID: UA-2026-06-22-005866-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29607497
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура сталева, труба профільна- ID: UA-2026-06-04-004394-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29434567
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілі (різні), пружина - підвіс- ID: UA-2026-05-19-013089-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29273741
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Арматура сталева, труба профільна- ID: UA-2026-05-18-001057-a
- Дата створення : 18.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29247202
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профілі та підвіс- ID: UA-2025-12-12-016386-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27542402
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілі та підвіс- ID: UA-2025-11-29-000365-a
- Дата створення : 29.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27324841
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілі (різні), пружина підвіс, дріт гачок, дріт з вушком, кутник перфорований пластмасов...×-
Профілі (різні), пружина підвіс, дріт гачок, дріт з вушком, кутник перфорований пластмасовий
- ID: UA-2025-11-17-006527-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27144365
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілі (різні), дріт-гачок, дріт-петля, пружина підвіс- ID: UA-2025-11-03-005621-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26972621
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профілі різні- ID: UA-2025-08-11-004967-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26101847
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба профільна 20х20х2 мм- ID: UA-2025-06-18-011326-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25644673
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна 40х40х2 мм, труба профільна 100х100х3 мм- ID: UA-2025-06-05-005863-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25517941
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба профільна 20х20х2 мм- ID: UA-2025-04-29-011291-a
- Дата створення : 29.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25146482
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960) ЄДРПОУ: 14321481ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліТорги не відбулисяТорги не відбулися -