• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Маяк штукатурний

Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому за номенклатурою

Завершена

10 800.00 UAH з ПДВ
Номер: f188e6c9c9064ca79fb26f4d7a8dd6ac
Внутрішній номер закупівлі: 29607497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-005866-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 12:33 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 12:33 - 30.06.2026 14:00
Аукціон: 01.07.2026 15:46 - 01.07.2026 16:09
Період кваліфікації: 01.07.2026 16:09 - 06.07.2026 16:41
Період завантаження договору: 12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 800.00 Маяк штукатурний