-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопрофіль
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-004212-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому за номенклатурою
Завершена
197 877.15
UAH з ПДВ
Номер:
6267cf67798040c889732f1259d49500
Внутрішній номер закупівлі:
29687391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-004212-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Владовський Дмитро Валерійович 380978804988 DVladovskyi@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 877.15 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:36 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:36 - 08.07.2026 13:00
Аукціон:
09.07.2026 13:43 - 09.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
09.07.2026 14:06 - 10.07.2026 14:30
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴197 877.15 Металопрофіль