• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби профільні

Торги не відбулися

34 762.20 UAH з ПДВ
Номер: dacd145b110e4503bb5da7c33c5b5a12
Внутрішній номер закупівлі: 29611012
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-22-009360-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Дука Валерія Володимирівна 380976902298 VDuka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 34 762.20 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.06.2026 15:04 - 27.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.06.2026 15:04 - 30.06.2026 16:00
Аукціон: з 01.07.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 762.20 Труби профільні