-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кабель АПвЕгаПу-20 1х500/70- ID: UA-2026-09-04-007932-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296648
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель- ID: UA-2026-09-01-005291-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30252105
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-07-15-000814-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29816352
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-04-21-009037-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28979239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі- ID: UA-2025-04-25-007527-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25117862
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабелі- ID: UA-2025-04-23-012100-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25096112
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ААбл 3х120- ID: UA-2024-07-12-001388-a
- Дата створення : 12.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22055727
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабел. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельний словник- ID: UA-2023-09-28-005767-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19119357
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель АВВГ 4х185, Труба гофрована двостороння, Муфта кінцева 4х185. за ДК 021:2015:443200...×-
Кабель АВВГ 4х185, Труба гофрована двостороння, Муфта кінцева 4х185. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-07-28-002503-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18527649
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель АВВГ 4х185, Труба гофрована двостороння, Муфта кінцева 4х185. за ДК 021:2015:443200...×-
Кабель АВВГ 4х185, Труба гофрована двостороння, Муфта кінцева 4х185. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-07-28-001630-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18526777
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель ААБ-л 3х120. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівел...×-
Кабель ААБ-л 3х120. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-07-27-009647-a
- Дата створення : 27.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18523198
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель силовий. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельни...×-
Кабель силовий. за ДК 021:2015:44320000-9 Кабелі та супутня продукція Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2023-04-26-001327-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17584070
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція . Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015:44320000-9 Єдиний...×-
Кабелі та супутня продукція . Кабелі та супутня продукція ДК 021:2015:44320000-9 Єдиний закупівельний словник
- ID: UA-2022-02-07-002658-a
- Дата створення : 07.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13998978
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25689882ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги відміненоТорги відмінено -