• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі

Завершена

716 504.61 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 582.52 UAH
Номер: 41cc523528f9423284b1d0719e4bfbf6
Внутрішній номер закупівлі: 25117862
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-25-007527-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Турська Ганна Миколаївна 380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 716 504.61 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.04.2025 14:07 - 30.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2025 14:07 - 03.05.2025 15:00
Аукціон: 05.05.2025 12:34 - 05.05.2025 12:57
Період кваліфікації: 05.05.2025 12:57 - 09.05.2025 15:37
Період завантаження договору: 15.05.2025 00:00 - 25.05.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴716 504.61 Кабелі