-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Кабелі
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-012100-a
Торги відмінено
635 789.36
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 178.95 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 178.95 UAH
Номер:
f607902dd93945d1b0d45d38f76c3cad
Внутрішній номер закупівлі:
25096112
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-23-012100-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Бульвар Леоніда Бірюкова, будинок 9, приміщення 2.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Турська Ганна Миколаївна 380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
635 789.36 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.04.2025 17:15 - 28.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2025 17:15 - 01.05.2025 18:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7499de6bd53a4f4d8fedc808f59dc9df
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Очікувана вартість вирахувана без застосування ПДВ.
Період оскарження:
25.04.2025 13:08 - 06.05.2025 00:00
Дата опублікування:
25.04.2025 13:08
Дата виконання:
06.05.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴635 789.36 Кабелі