• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі

Оголошено тендер

635 789.36 UAH
Номер: f569a6065a4143a3b4648e89e67015e3
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-23-014716-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 635 789.36 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі
Примітки: Підстава: пункту 10 Постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування"
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 23.04.2025 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
КАБЕЛЬ СІП-4 4х16
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 5000 метр
Період постачання до 31.12.2025
КАБЕЛЬ СІП-4 2х16
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 3000 метр
Період постачання до 31.12.2025
КАБЕЛЬ СІП-4 2х25
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 3000 метр
Період постачання до 31.12.2025
КАБЕЛЬ СІП-4 4х25
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 5000 метр
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума635 789.36 UAH