-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кабель
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005291-a
Завершена
9 357 813.07
UAH з ПДВ
Номер:
831209c5f5864e548ebb002d5cbc1465
Внутрішній номер закупівлі:
30252105
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005291-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Бульвар Леоніда Бірюкова, будинок 9, приміщення 2.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Тетяна Володимирівна 380681678695 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
9 357 813.07 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель
Кількість
3.642 кілометр
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Меганом Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
36856796
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
9 357 813.07 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
82c6800c384c40858513f576ae1c8b5f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005291-a-a1
Постачальник:
ТОВ Меганом Україна
×
-
Код ЄДРПОУ:
36856796
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
416
Сума договору:
9 357 813.07 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 798 177.56 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Розірваний