-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17- ID: UA-2026-09-04-001169-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30289976
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №16- ID: UA-2026-07-31-001394-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959418
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні для ЗДО №19- ID: UA-2026-07-23-010630-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29896628
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №19- ID: UA-2026-07-03-009772-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729994
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №16- ID: UA-2026-07-03-009388-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729627
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні для ЗДО №6- ID: UA-2026-06-29-009662-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29680404
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №6- ID: UA-2026-06-15-002589-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29532802
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для закладів дошкільної освіти №16, №19- ID: UA-2026-06-11-001949-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29503592
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання міжкімнатних дверей для ЦРД №17- ID: UA-2026-06-04-002960-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29433133
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для закладів дошкільної освіти №16, №19- ID: UA-2026-05-13-003279-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29205826
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання дверей для ЗДО №22- ID: UA-2025-11-28-005300-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27313599
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання дверей для КМГ №3- ID: UA-2025-11-06-005645-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27022188
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання дверей для КМГ №3- ID: UA-2025-10-27-013929-a
- Дата створення : 27.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26904447
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металопластикові для ЗДО №1- ID: UA-2025-07-07-009294-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25813795
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дверний блок металевий, дверний блок пластиковий для Холосненської гімназії Коростенської...×-
Дверний блок металевий, дверний блок пластиковий для Холосненської гімназії Коростенської міської ради Житомирської області (дошкільний підрозділ)
- ID: UA-2025-06-17-010847-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25629702
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради ЄДРПОУ: 02143212ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -