-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-001169-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
198 549.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
24
хв
43
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
774970a8553944cf82a9166ebbddc405
Внутрішній номер закупівлі:
30289976
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-001169-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Якубова +380414296283 osvita.tender.kor@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 549.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 09:33 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 09:33 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 09:33 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 549.17 Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17