-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Оголошено тендер
238 259.00
UAH
Номер:
6525b34817354149b5eb35727576f452
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-001418-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
238 259.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері міжкімнатні та вхідні металеві для ЗДО №13 та лиштва телескопічна для ЦРД №17
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.09.2026 09:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері вхідні металеві (праві),подвійні 205х170
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Двері вхідні металеві (ліві) 205х86
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Двері міжкімнатні 200х60
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Двері міжкімнатні 200х70
Кількість
14 штука
Період постачання
(не задано)
Двері міжкімнатні 200х80
Кількість
27 штука
Період постачання
(не задано)
Лиштва
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Добірна планка
Кількість
60 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка з замком
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Ручка з фалевим язичком
Кількість
35 штука
Період постачання
(не задано)
Петля метелик
Кількість
45 комплект
Період постачання
(не задано)
Лиштва телескопічна
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума238 259.00 UAH