-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №16
Тендер Prozorro UA-2026-07-31-001394-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
117 970.82
UAH без ПДВ
Номер:
6eea8f24cc474ca08936afaf78fd7d47
Внутрішній номер закупівлі:
29959418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-31-001394-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Якубова +380414296283 osvita.tender.kor@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
117 970.82 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.07.2026 10:07 - 05.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2026 10:07 - 08.08.2026 00:00
Аукціон:
10.08.2026 14:02 - 10.08.2026 14:25
Період кваліфікації:
10.08.2026 14:25 - 28.08.2026 17:27
Період завантаження договору:
03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴117 970.82 Двері міжкімнатні для ЗДО №16