-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №16
Тендер Prozorro UA-2026-07-03-009388-a
Торги не відбулися
78 274.17
UAH без ПДВ
Номер:
f0c33fb9c2264b8db909978db536a3c7
Внутрішній номер закупівлі:
29729627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-03-009388-a
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Якубова +380414296283 osvita.tender.kor@ukr.net http://osvita-kor.at.ua/index/derzhavni_zakupivlv/0-17
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 274.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.07.2026 16:04 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2026 16:04 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 15:03
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 274.17 Двері міжкімнатні для ЗДО №16