-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері міжкімнатні для ЗДО №16
Оголошено тендер
93 929.00
UAH
Номер:
353602abe0c64ec6a3f36c632dd6dfe6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-03-009730-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Коростенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143212
-
Адреса:
11501, Україна, Житомирська область, Коростенський район, м. Коростень, вул. Грушевського, 66 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
93 929.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері міжкімнатні для ЗДО №16
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
03.07.2026 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Двері міжкімнітні 2000*40*80
Кількість
11 штука
Період постачання
(не задано)
Лиштва
Кількість
55 штука
Період постачання
(не задано)
Дверний добір 100 мм
Кількість
11 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоростень
Сума93 929.00 UAH