-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м Двері глухі класичні...×-
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050 Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200 Двері вхідні 2050*860 БЦ техно Двері вхідні металеві 2050*960 Двері вхідні металеві 2050*1200 Двері металопластикові 2000*900
- ID: UA-2026-08-31-011869-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245143
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класич...×-
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900
- ID: UA-2026-08-12-008000-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30065065
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класич...×-
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м; Стійка коробки дерев’яна 28*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*62*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900.
- ID: UA-2026-07-31-006180-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964181
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт;...×-
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка;
- ID: UA-2026-04-14-004510-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28907170
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт;...×-
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка.
- ID: UA-2026-03-10-005606-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28552007
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. грунт;...×-
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Вікно м/п 600*1000, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне; Вікно м/п 1007*1450, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне; Вікно м/п 1200*2050, склопакет 4*16*4, поворотно-відкідне
- ID: UA-2025-08-21-002293-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26199502
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Вікно металопластикове STEKO 600*1000 ( колір біл.); Дверіметал технічні (860 L) 1 зам з р...×-
Вікно металопластикове STEKO 600*1000 ( колір біл.); Дверіметал технічні (860 L) 1 зам з ручкою
- ID: UA-2025-05-01-011562-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25170935
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері вхідні (вуличні, зовнішні), металеві, із замками, 202 см*122 см, із дверним коробом,...×-
Двері вхідні (вуличні, зовнішні), металеві, із замками, 202 см*122 см, із дверним коробом, з теплоізоляцією, із зовнішнім та внутрішнім оздобленням, "БУЛАТ", модель 703/191 (Termo Hous. з сенвіч покриттям для вулиці, колір-горіх натуральний).
- ID: UA-2025-04-16-004643-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25033749
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері броньовані Galicia EKO Base мет/мдф венге темний 860 праві- ID: UA-2024-11-27-014061-a
- Дата створення : 27.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23426583
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері броньовані Galicia Техник мет/мет 960 праві 8019- ID: UA-2024-09-18-006153-a
- Дата створення : 18.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22624296
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері міжкімнатні SherWood в зборі з форнітурою 700*2000 ; Двері міжкімнатні SherWood в зб...×-
Двері міжкімнатні SherWood в зборі з форнітурою 700*2000 ; Двері міжкімнатні SherWood в зборі з форнітурою 800*2000; Двері міжкімнатні SherWood в зборі з форнітурою 900*2000; Підвіконня Sauberg білий глянець 550*2200
- ID: UA-2024-08-22-000199-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22377751
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері м/п STEKO IDL 2935*2020, ( колір горіх)- ID: UA-2023-11-29-008946-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19827166
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Вхідні двері ZIMEN модель 112 ( метал/метал) 960*2040- ID: UA-2023-11-29-008098-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19826259
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Двері броньовані GaliciaТехник Преміум мет/мет 860 праві 8019 Двері броньовані GaliciaТехн...×-
Двері броньовані GaliciaТехник Преміум мет/мет 860 праві 8019 Двері броньовані GaliciaТехник Преміум мет/мет 960 праві 8019
- ID: UA-2023-08-28-009157-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18795110
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Дверна лиштва пряма МДФ NL Дуб Оріндж 2,20х0,70- ID: UA-2023-08-08-002693-a
- Дата створення : 08.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18611264
військова частина 2197 ЄДРПОУ: 14321831ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -