• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка;

Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Торги не відбулися

157 312.00 UAH з ПДВ
Номер: bd6c1751cb284192a5fc90cd4a2e638a
Внутрішній номер закупівлі: 28907170
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-004510-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 157 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 12:11 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 12:11 - 22.04.2026 12:00
Аукціон: з 23.04.2026 13:15

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴157 312.00 Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка;