-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка.
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-005606-a
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
157 312.00
UAH з ПДВ
Номер:
ff3e5f1a63c54b7798b65d25c0bab80f
Внутрішній номер закупівлі:
28552007
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-005606-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Заволока Анна Богданівна 380972508086 AZavoloka@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 312.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 11:54 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 11:54 - 18.03.2026 13:00
Аукціон:
з 19.03.2026 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 312.00 Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка.