-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт; Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200; Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок; Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка; Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка.
Оголошено тендер
157 312.00
UAH
Номер:
8df22af476104d96aa75ab98f3a60823
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-10-006437-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
157 312.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м;
Дверна коробка дерев’яна 80*33*2050 сосна біл. Грунт;
Лиштва дерев’яна під покраску 13*70*2200;
Двері вхідні 2050*860, клас техн., чорні, метал/метал, 1 замок;
Двері вхідні 2050*960, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка;
Двері вхідні 2050*1200, клас еліт., корич, метал/мдф, 2 замка.
Примітки:
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.03.2026 11:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2025:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума157 312.00 UAH