-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-008000-a
Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Торги не відбулися
264 275.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb1305fd80684722a0a74cbe76898a73
Внутрішній номер закупівлі:
30065065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-008000-a
Замовник:
військова частина 2197
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321831
-
Адреса:
67700, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Бондаренко Олена Анатоліївна 380484960198 OlBondarenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
264 275.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 14:52 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 14:52 - 20.08.2026 16:00
Аукціон:
з 21.08.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 275.00 Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900