• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900

Оголошено тендер

317 130.00 UAH
Номер: a03aa04c36ac4bcfb697da5041179edf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-009455-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: військова частина 2197
Замовник: військова частина 2197
Очікувана вартість: 317 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Двері глухі класичні білі 0,7*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,8*2,0м; Двері глухі класичні білі 0,9*2,0м Стійка коробки дерев’яна від 28 до 32*100*2050; Лиштва дерев’яна під фарбування 13*від 62 до 72*2200; Двері вхідні 2050*860 БЦ техно; Двері вхідні металеві 2050*960; Двері вхідні металеві 2050*1200; Двері металопластикові 2000*900
Примітки: Житлово-експлуатаційна служба, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 14:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗФ (01)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума317 130.00 UAH