-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник, труба- ID: UA-2026-08-11-001581-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30045255
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник, труба- ID: UA-2026-07-30-006351-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953160
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик, труба (підпункт 15 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)- ID: UA-2026-07-23-003855-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29889882
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник, труба- ID: UA-2026-07-16-005690-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832773
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик (підпункт 15 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)- ID: UA-2026-07-01-004910-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703942
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стояки- ID: UA-2026-06-08-006642-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29465276
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник, труба- ID: UA-2026-04-17-004832-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28948177
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутник- ID: UA-2026-03-20-001816-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28670748
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутик- ID: UA-2025-11-18-003339-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27158959
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кутник, труба- ID: UA-2025-07-08-000156-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25816234
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кутик (підпункт 15 пункт 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178)- ID: UA-2025-07-02-006794-a
- Дата створення : 02.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25771909
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби- ID: UA-2025-02-18-003836-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24460564
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вишка-тура- ID: UA-2025-01-29-000851-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24223282
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Опори- ID: UA-2024-09-10-008001-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22539936
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Опори- ID: UA-2024-09-02-001187-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22456372
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 23293513ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниТорги не відбулисяТорги не відбулися -