• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кутник, труба

Торги не відбулися

708 350.00 UAH без ПДВ
Номер: 17543ca664664021908309ececeab837
Внутрішній номер закупівлі: 29832773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-16-005690-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
Контактна особа: Михайлов Владислав Володимиров 05425659379 sz01@soe.com.ua https://www.soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 708 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 16.07.2026 13:39 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 16.07.2026 13:39 - 29.07.2026 14:00
Аукціон: з 30.07.2026 15:58
Період кваліфікації: 29.07.2026 14:00 - 29.07.2026 16:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴708 350.00 Кутник, труба