-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кутник, труба
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-006351-a
Торги не відбулися
708 350.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c3a0f40ab054c55af9eb6f527f6ea08
Внутрішній номер закупівлі:
29953160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-006351-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна, Сумська область, Суми
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бор Ігор Володимирович 380542659748 sz07@soe.com.ua https://www.soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
708 350.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 14:17 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 14:17 - 07.08.2026 15:00
Аукціон:
з 10.08.2026 15:23
Період кваліфікації:
07.08.2026 15:00 - 10.08.2026 09:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 350.00 Кутник, труба