-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стояки
Тендер Prozorro UA-2026-06-08-006642-a
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
33b6b8fafaa54f868f72d546eae8a4e1
Внутрішній номер закупівлі:
29465276
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-08-006642-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СУМИОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23293513
-
Адреса:
Україна, Сумська область, Суми
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бор Ігор Володимирович 380542659748 sz07@soe.com.ua https://www.soe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2026 13:45 - 13.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2026 13:45 - 16.06.2026 10:00
Аукціон:
з 17.06.2026 14:54
Період кваліфікації:
16.06.2026 10:00 - 16.06.2026 10:52
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 Стояки