-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-09-02-004206-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30263061
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок- ID: UA-2026-07-21-002002-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29863594
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба латунна та комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (Лот 1 - Труба латун...×-
Труба латунна та комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (Лот 1 - Труба латунна; Лот 2 - Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів)
- ID: UA-2026-07-16-006781-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29833861
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-05-07-012202-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154516
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба ПВХ (НЯ ОСР)- ID: UA-2026-04-08-009745-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28865239
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів- ID: UA-2026-03-17-009435-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28631135
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав технічний водяний (НР ТЕЦ)- ID: UA-2026-02-24-013971-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28415151
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланги сантехнічні та гофрована труба (НР ОСР)- ID: UA-2026-02-24-003601-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28404830
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та супутні товари (Лот 1 – Труба латунна; Лот 2 – Труби, відводи, переходи, муфти та...×-
Труби та супутні товари (Лот 1 – Труба латунна; Лот 2 – Труби, відводи, переходи, муфти та ін.)
- ID: UA-2025-11-13-015199-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27117892
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба поліетиленова (НР ТЕЦ)- ID: UA-2025-10-28-010100-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26917124
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба поліетиленова (НР ТЕЦ)- ID: UA-2025-10-22-004940-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26845022
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Труба електрозварна прямошовна 159x8мм (НР ОСР)- ID: UA-2025-08-13-002314-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26124077
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та відводи (Лот 1 - Труби, відводи (НР ТЕЦ); Лот 2 – Відвід 108 мм (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2025-06-27-008138-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25738102
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труби поліпропіленові, ПВХ та фітинги до них- ID: UA-2025-05-26-009779-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25413334
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби та комплектуючі до них (Лот 1 – Труби попередньо теплоізольовані та комплектуючі до...×-
Труби та комплектуючі до них (Лот 1 – Труби попередньо теплоізольовані та комплектуючі до них (НР ТЕЦ); Лот 2 – Труби попередньо теплоізольовані та комплектуючі до них (НЯ ТЕЦ); Лот 3 – Труба (НР ТЕЦ)
- ID: UA-2025-05-12-013349-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25274598
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -