-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Труба латунна та комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (Лот 1 - Труба латунна; Лот 2 - Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів)
Тендер Prozorro UA-2026-07-16-006781-a
Завершена
2 786 944.16
UAH без ПДВ
Номер:
728373a10c834f919b6a2b64cf0f4f68
Внутрішній номер закупівлі:
29833861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-16-006781-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 786 944.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.07.2026 17:28 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2026 17:28 - 24.07.2026 10:00
Аукціон:
27.07.2026 15:42 - 27.07.2026 16:05
Період кваліфікації:
27.07.2026 16:05 - 03.08.2026 11:00
Період завантаження договору:
09.08.2026 00:00 - 19.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴295 260.40 Лот 1 - Труба латунна
- Лот №2 ₴2 491 683.76 Лот 2 - Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів