• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Труба латунна та комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (Лот 1 - Труба латунна; Лот 2 - Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів)

Оголошено тендер

3 344 332.99 UAH
Номер: e1bc52be62224a838d6b9342334d18b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-20-004602-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 3 344 332.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Труба латунна та комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів (Лот 1 - Труба латунна; Лот 2 - Комплектуючі до попередньо ізольованих трубопроводів)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 20.03.2026 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 344 332.99 UAH