• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок

Торги не відбулися

29 044.00 UAH без ПДВ
Номер: 2e40c1b294aa40aeb06e5c253159243d
Внутрішній номер закупівлі: 29863594
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-21-002002-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Контактна особа: Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 044.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.07.2026 16:04 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.07.2026 16:04 - 29.07.2026 10:00
Аукціон: з 30.07.2026 11:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 044.00 Фільтри Ду150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок