• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок

Оголошено тендер

34 852.80 UAH
Номер: 8b6feca7ad1e41e09c8771382ceb3204
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-20-004664-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 34 852.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування: 20.03.2026 10:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 852.80 UAH