• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Фільтри Ду 150мм з комплектом зворотних фланців, з’єднуючих болтів і гайок (НЯ ТЕЦ)

Завершена

34 852.80 UAH з ПДВ
Номер: 882fe81df0924dc8934bd2aedeb82aca
Внутрішній номер закупівлі: 30263061
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-004206-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Контактна особа: Віталій Романенко +380663398014 v.romanenko@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2026-07-21-002002-a UA-2026-07-21-002002-a
Очікувана вартість: 34 852.80 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фільтр фланцевий Ду150 VITECH з комплектом відповідних фланців та з’єднуючих болтів і гайок
Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Кількість 2 штука
Період постачання до 30.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕНТ-СЕРВІС"
Ціна пропозиції 34 852.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 11:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: e66e8b38b6e94622877109ff1ff2cdfb
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-004206-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВЕНТ-СЕРВІС"
Номер договору: 11-08.26/НР ТЕЦ
Сума договору: 34 852.80 UAH з ПДВ
Сума договору: 29 044.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 11:34
Статус:
Підписаний
zip
Dohovir postavky filtriv Du 150mm z komplektom zvorotnykh f...