-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE- Canvas 1-3 м (TARKETT) д...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE- Canvas 1-3 м (TARKETT) для приміщення 2-В класу Південноукраїнського ліцею №1 ім. Захисників Вітчизни Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-03-14-009873-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24719774
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум Blactex White Oak для Інклюзивно-...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум Blactex White Oak для Інклюзивно-ресурсного центру Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-02-28-002982-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24573708
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2024-05-16-000698-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21570416
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом (Лінолеум шириною 3м, кахель для підлоги, руберойд 10 м, мінеральна вата 1200*6250*50мм для ЗДО №3,6 та Костянтинівської гімназії))
- ID: UA-2023-06-22-012055-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18208030
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали для поточного ремонту "кла...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали для поточного ремонту "класу безпеки" в кабінеті №108 Южноукраїнського ліцею №2 (Лінолеум Forse Canvas ))
- ID: UA-2023-02-24-003598-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17084616
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у руло...×-
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2021-11-02-014898-a
- Дата створення : 02.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12266496
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у руло...×-
ДК 021:2015 : 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум шириною 3 м. та 3,5 м. у рулонах для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2021-10-08-007542-b
- Дата створення : 08.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11907579
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3,5м, 1-3м (TARK...×-
ДК 021:2015 44110000-4 – Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3,5м, 1-3м (TARKETT) для кабінету №303 ЮЗШ №3)
- ID: UA-2021-08-17-006981-a
- Дата створення : 17.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11144876
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE WISPER 4-3м (TARKETT) (Вайс...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE WISPER 4-3м (TARKETT) (Вайспер Форс) для кабінету №229 ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни)
- ID: UA-2021-07-14-005244-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10712740
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум шир. 3м.для кабінету №202 (прибу...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум шир. 3м.для кабінету №202 (прибудова) ЮЗШ №3)
- ID: UA-2021-07-08-000553-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10629249
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3,5м (TARKETT) для...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3,5м (TARKETT) для кабінету №310 ЮЗШ №3)
- ID: UA-2021-07-08-000357-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10628914
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум в асортименті для ЮЗШ №2)- ID: UA-2021-06-23-007927-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10451503
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE WISPER 4-3.5 м 4-3 м(TARKE...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE WISPER 4-3.5 м 4-3 м(TARKETT) для ЮЗШ №4)
- ID: UA-2021-05-27-000294-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10067253
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3м, 1-3,5м. TA...×-
код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE Canvas 1-3м, 1-3,5м. TARKET для ЮЗШ №2)
- ID: UA-2021-04-30-004430-b
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9748058
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (лінолеум Valley Oak для ЦДЮТ, кахель для підлоги 42х42 для ДНЗ №3...×-
Конструкційні матеріали (лінолеум Valley Oak для ЦДЮТ, кахель для підлоги 42х42 для ДНЗ №3)
- ID: UA-2020-07-28-000967-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5728453
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04653220ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -