• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)

Завершена

254 125.62 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 541.26 UAH
Номер: 5b52c82b43224938b8b4a2b632b5aca4
Внутрішній номер закупівлі: 21570416
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-16-000698-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА
Контактна особа: Олеся Болотіна +380513657594 olesya0812@ukr.net http://osvita-yu.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 254 125.62 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.05.2024 09:20 - 21.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 16.05.2024 09:20 - 24.05.2024 15:00
Період кваліфікації: 24.05.2024 15:00 - 30.05.2024 13:25
Період завантаження договору: 05.06.2024 00:00 - 15.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴254 125.62 Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади